Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Kozmacha Reklam Ajansı veya bağlı şirketleri, üyeler tarafından bu siteye eklenmiş olan fotoğraf, video, isim, elektronik posta adresi, telefon numarası, başvuru formunda yer alan bilgiler ve diğer kişisel bilgileri (bu aşamadan sonra bu bilgileriniz “Kişisel Bilgiler” olarak adlandırılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 
Kullanıcı tarafından siteye yüklenen tüm bilgilerin kullanım hakları süresiz olarak Kozmacha Reklam Ajansı’na aittir. Kozmacha Reklam Ajansı, siteye kullanıcılar tarafından yüklenen fotoğraflar/videoları basılı ve görsel yayınlarında ve web sitelerinde duyuru ve tanıtım amaçlı olarak kullanabilecektir.
 
Kişisel Bilgilere, sadece Kozmacha Reklam Ajansı veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler.
 
Kozmacha Reklam Ajansı; Kişisel Bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:
 
Reklam kampanyası (billboard, televizyon reklamı, gazete ilanları, basın bültenleri),
Tüm basılı yayınlarda, kataloglarda,
Şirket yazışmalarında, elektronik posta ile basın bültenleri gönderiminde,
Ödül tesliminde.
İşe alım süreçlerinde İnsan Kaynakları Şirketiyle değerlendirme aşamasında.
Kozmacha Reklam Ajansı adı altında varlık gösteren diğer şirketler, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistik verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitelerini iyileştirmek ve genel olarak üyeleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu türlü istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Kozmacha Reklam Ajansı adı altında varlık gösteren diğer şirketlere aittir.
 
Kozmacha Reklam Ajansı adı altında varlık gösteren diğer şirketler, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.