BestJobInTurkey-Logo-SB

#BestJobInTurkey

Site Kullanım Sözleşmesi

Site Kullanım Sözleşmesi
Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.bestjobinturkey.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 
Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra “İçerik” olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Kozmacha Reklam Ajansı’na aittir.
 
Sitede yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.
 
Kullanıcılar, bu sitenin fotoğraf yükle bölümüne kişisel bilgilerini (ad, soyad, e-mail adresi, telefon) girerek üye olduktan sonra fotoğraf yükleyebileceklerdir.
 
Kullanıcı tarafından siteye yüklenen tüm bilgilerin kullanım hakları süresiz olarak Kozmacha Reklam Ajansı’na aittir. Kozmacha Reklam Ajansı siteye kullanıcılar tarafından yüklenen fotoğrafları kurum basılı ve görsel yayınlarında ve web sitelerinde duyuru ve tanıtım amaçlı olarak kullanabilecektir.
 
Fotoğraf sahibi, yukarıda belirtilen kullanım hakları için Kozmacha Reklam Ajansı’na izin verdiğini kabul eder. Bu şekilde kullanılan fotoğraflar için, fotoğraf sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve fotoğrafın yukarıda belirtilen şekilde kullanılmasını men etmeyeceğini veya bu izin için herhangi bir telif hakkı veya maddi manevi talepte bulunmayacağını, gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 
Kullanıcı, web sitesine gönderdiği fotoğrafların Kozmacha Reklam Ajansı’nın çeşitli reklam, tanıtım ve promosyon (billboard, televizyon reklamları, gazete ilanları v.s.) faaliyetlerinde ve farklı mecralarda serbestçe kullanılmasına muvafakat ettiğini, bu hususta Kozmacha Reklam Ajansı’ndan her hangi bir hak ve nam altında hiçbir talepte bulunmayacağını beyan ve taahhüt eder.
 
Kullanıcılar tarafından gönderilen fotoğraflar Kozmacha Reklam Ajansı tarafından incelenecek, kullanıcının fotoğrafının tatil anı teması içermesi, siyasi veya ideolojik amaçlara hizmet etmemesi, sakıncalı ve zararlı görüntüler içermemesi, yasa ve genel ahlak kurallarına uygun olması kaydıyla, Kozmacha Reklam Ajansı tarafından uygun bulunan fotoğraflar yayına alınacaktır.
 
Bestjobinturkey.com sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Kozmacha Reklam Ajansı veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Kozmacha Reklam Ajansı veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Kozmacha Reklam Ajansı veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Kozmacha Reklam Ajansı veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.
 
Kozmacha Reklam Ajansı, bu sitede yer alan fotoğraf ve içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Kozmacha Reklam Ajansı sorumlu tutulamaz.
 
Kozmacha Reklam Ajansı, 18 yaşından küçüklerin, velileri veya vasilerinden izin almaksızın fotoğraf ya da kişisel bilgileri (ad, soyadı, e-mail adresi, telefon) göndermelerinden sorumlu tutulamaz.

WHAT IS BEST JOB IN TURKEY?