BestJobInTurkey-Logo-SB

#BestJobInTurkey

Hikayemiz

Hikayemiz

Her Şey Nasıl Başladı?

2018 yılı başında, Kozmacha Ajans kurucusu Fatih Akaslan‘ın uzun yıllar yaşadığı Muğla, Ortaca, Dalyan için neler yapabiliriz düşüncesi ile doğdu Best Job In Turkey.
 
Ve ilk kez 2018 yılı Ağustos ayında, Ortaca Belediyesi işbirliği ile Dalyan ve Sarıgerme Mah. için destinasyon tanıtım projesi halini alarak, ilk startını 2018 yılı Mayıs ayı ortasında verdi.
 
İlk destinasyonumuz Ortaca, ilk ödülümüz 30 Bin TL ve ilk kazananımız Efe Tanay. Ortaca için büyük bir başarıydı. Onlarca Tv, yüzlerce gazete ve dergi ve onbinlerce yerli ve yabancı sitede haber oldu projemiz. Ve onlarca farklı ülkeden, binlerce başvuru aldık. 
 
30 günlük program, Ortaca/Dalyan/Sarıgerme destinasyonunda yerel yönetimlerin, stk’ların ve işletmelerin heyecanlı katılımları, gönülden destekleri ile gidilmedik köşe bırakılmadan ve gün gün sosyal medya ve web sitemiz üzerinden takipçilerle paylaşıldı.
 
Bizim için heyecanlı ve bir o kadar eğlenceli olan Best Job In Turkey projemiz için yeni destinasyon çalışmalarına başladık.

Best Job In Turkey Nedir?

Belirlenecek olan destinasyonda, tüm bölgeye ait; turistik değere sahip yerleri, otelleri, restaurantları, barları ve diğer değer katan yerleri gezecek olan Profesyonel Turistimiz; tüm bu izlenimlerini, tecrübelerini ve hikayelerini buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacak.
 
Yüzbinlerce insan tarafından hem takip edileceksiniz, tüm yeme, içme ve konaklama ücretsiz olacak ve proje sonunda tatmin edici bir ödül alacaksınız.
 
Kısaca; sadece, sizlerden bir ay boyunca gezmenizi, tozmanızı, yemenizi, içmenizi, konaklamanızı ve turistik değer taşıyan tüm aktiviteleri yaşamanızı istiyoruz. Ve tüm bunların sonunda bizlerden 50.000₺ ödül alacaksınız.
 
Başvuran herkese başarılar dileriz.