Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Hayatında sadece bir kez yaşayabileceğin bu deneyime 18 yaşından büyük herkes başvurabilir. Daha önce benzer bir deneyim yaşamış olman gerekmez. Ancak en temel gereksinim olarak İngilizce’yi iyi derecede konuşmanı bekliyoruz.

Başvuru aşamalarında yer alan video, kişiyi tanımak ve değerlendirmek için en önemli kriterimiz olduğu için video linkini paylaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru yapan kişinin yer alacağı, sizi işe almamız için neden sizi seçmemiz gerektiğine bizi ikna edecek, hareketli görüntüler başta olmak üzere, çeşitli fotoğraflar ve yaratıcı efektlerle zenginleştirilmiş videolar olabilir. Tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıyoruz.

Sizi net olarak görebileceğimiz, ayırt edilebilir bir fotoğraf olmalıdır.
 

İş başvurusu sonucu işe alınacak kişi tek kişiden oluşabilir. Çocuklar/Eşler/Sevgililer kabul edilmemektedir.

Kozmacha olarak bizim bulunacağımız ve projenin yapılacağı destinasyonda bulunan yerel dinamiklerden oluşturacağımız jüri ile birlikte seçim yapıyoruz. 

Kişisel ihtiyaçların için malzemelerini yanında getirmelisin. Ayrıca bölgede yapacağın çekimler için fotoğraf makinesi, Laptop vb. donanımlarını getiriyor olman ise senin için bir avantaj olabilir.