Kaunos Tours

Kaunos Tours 1993 yılında, küçük bir turizm işletmesi olarak Türkiye’nin güneybatısında bulunan Dalyan beldesinde araç, motosiklet ve bisiklet kiralama hizmeti vermek üzere kuruldu.

 

1995 yılında yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet sağlayan bir araç kiralama şirketi olan Europcar ile bayilik sözleşmesi imzaladı ve Dalyan bölgesine profesyonel araç kiralama hizmeti vermeye başladı. Kaunos Tours aynı yıl Dalyan çevresini keşfe yönelik rehberli dağ bisikleti turları yapmaya başladı. Bir yıl sonra ise belgeli tur operatörü oldu. Dalyanın ilk internet sitesi, Kaunos Tours tarafından tasarlandı. Bu internet sitesi 1997 yılından bu yana aktiftir. Konaklamalar, havaalanı transferleri, araç kiralamaları ve paket turlara yönelik çevrimiçi rezervasyonlar yapmak Dalyan’da gerçek oldu.  Kaunos Tours, son 15 yıldır çeşitli yabancı tur operatörleri ile jeep safari, yol bisikleti, kanyon geçişi, deniz kanosu, rafting, doğa yürüyüşü ve çeşitli tekne turları gibi yeni turlar ile paket turlar düzenlemektedir.

 

Bugün Kaunos Tours, faaliyette olduğu bölgede çeşitli günlük ve bir günden fazla süren açık hava macera aktiviteleri, özel kültürel turlar ve rahatlatıcı turlar organize eden deneyimli bir tur operatörü ve araç kiralama, transfer ve konaklama hizmetleri sunan profesyonel bir turizm şirketi olarak hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Adres: Dalyan Mah., Sarısu Sk., No: 1/A, Ortaca/Muğla

Telefon:  0 252 284 2816

Web: www.kaunostours.com

E-posta:  bookings@kaunostours.com