Türkiye’nin en iyi işi (Best Job in Turkey) Ortaca, Dalyan ve Sarıgerme bölgelerinde 1 ay boyunca sürecek olan bir turizm projesidir. 15 Mayıs – 14 Temmuz 2018 tarihleri arasında aradığımız Profesyonel Turist olmak için sitemizden başvurabilirsiniz. Turizm konusunda deneyimli Jürimiz, adaylar arasından tek bir kişiyi seçiyor. Kazanan kişi 31 günlük harika bir deneyim yaşayacak ve proje sonunda 30.000₺ ödül alacak.

 

1 Ağustos 2018 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında tüm bölgeye ait; turistik değere sahip yerleri, otelleri, restaurantları, barları ve diğer değer katan yerleri gezecek olan Profesyonel Turistimiz; tüm bu izlenimlerini, tecrübelerini ve hikayelerini buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacak. Yüzbinlerce insan tarafından hem takip edileceksiniz, tüm yeme, içme ve konaklama ücretsiz olacak ve proje sonunda tatmin edici bir ödül alacaksınız.

 

Kısaca; sadece, sizlerden bir ay boyunca gezmenizi, tozmanızı, yemenizi, içmenizi, konaklamanızı ve turistik değer taşıyan tüm aktiviteleri yaşamanızı istiyoruz. Ve tüm bunların sonunda bizlerden 30.000₺ ödül alacaksınız. Eğlenerek, gezerek ve deneyimleyerek para kazanmanızı sağlıyoruz. Başvuran herkese başarılar diliyoruz.