Villa Kıydan Apartments

Villa Kıydan Apartları 2007 yılında kalite standardı yüksek tutularak iki blok halinde inşa edilmiştir. Dalyan’ın koruma altında olmasından dolayı yüksek binalar bulunmamaktadır ve Villa Kıydan’ı doğayla uyumlu olmasını ve göze hitabını kendimize görev edinerek siz değerli misafirlerimize sunmaya çalıştık.

 

7 Adet, 2 yatak odalı ve 6 Adet, tek yatak odalı olarak toplamda 13 villa – apart bulunmaktadır. Bütün apartlar 2 katlı dubleks villa şeklindedir. Aşağıda salon ve mutfak, yukarıda yatak odaları ve banyo vardır.

2 yatak odalı villa – apartlar, altı kişi kapasiteli ve tek yatak odalı villa – apartlar, üç kişi kapasitelidir. 2 yatak odalı villa – apartlarda birinci yatak odasında çift kişilik yatak, ikinci yatak odasında iki adet tekli yatak ve aşağıda bulunan oturma alanında iki adet tek kişilik yatak olabilen kanepe bulunmaktadır.Tek yatak odalı villa – apartlarda aşağıda açık mutfak salon, salonda tek kişilik yatak olabilen kanepe ve yukarıda yatak odası, banyo yatak odasında çift kişilik yatak bulunmaktadır.

 

Tüm apartlarda mutfak mevcuttur. Mutfaklarda buzdolabı, ikili gazlı ocağı, su ısıtıcısı, ekmek kızartma makinesi, servis tabakları, çatal, bıçak ve diğer araç gereçler bulunmaktadır.

 

Tüm apartların yatak odalarında klima, saç kurutma makinesi ve salonlarında uydulu TV mevcuttur. Apartların hem içeride hem de dışarıda kaliteli WİFİ internet bağlantısı vardır.

İLETİŞİM

Adres: Dalyan Mah., 127. Cad., Kıydan Sk., 48840 Ortaca/MUĞLA

Telefon: 0 537 895 8241

Web: www.villakiydan.com

E-posta: info@villakiydan.com