Grand Emir Otel

Grand Emir SPA Hotel, 10.000 M2 Alanı, 200 yatak kapasitesini barındıran 85 odası, çağdaş mimari anlayışının bir parçası olan yatay mimari felsefesi ile dizayn edilmiş özel belgeye sahip olup Dalyan merkeze 500 M. uzaklıktadır.

 

Dalyan’ın doğa, tarihi ve kültürel miraslarını otel lokasyonundan bağımsız olarak özgürce gezebilmeniz için yarım pansiyon hizmet veren Grand Emir Hotel & Spa,bağlı bulunduğu gruba ait T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan Türkiye’nin ilk çamur banyosu Dalyan Peloid Çamur Banyosu ve Sarıgerme Palm Beach’inde sahibi olup, Dalyan Bölgesinin en kurumsal butik otelidir.

Otelimizde kalan misafirlerimiz hem dünyaca ünlü İztuzu Plajı, Kaunos Antik Şehri, Kral mezarları, Caretta Carettalar, Mavi Yengeç, Dalyan Peloid Çamur Banyoları ve labirenti andıran Dalyan Kanalı’nda bölgeyi keşfedip hem de bölge dokusuna uygun, botanik bir bahçe içerisine konumlanmış otelimizde unutulmayacak bir tatil geçirebilirler.

 

Otelimiz Dalaman hava alanına 26 km, şehir merkezine de yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Özellikle outdoor tutkunlarının vazgeçemedikleri tüm aktiviteleri karşılayabilen otelimiz yepyeni vizyonu ve yenilenen yüzü ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktan onur duyacaktır…

İLETİŞİM

Adres: Dalyan Mah. 240. Sk. No.14 48840 Ortaca – Muğla

Telefon: 0 252 284 21 36 – 37

Web: www.grandemir.com

E-posta:  info@grandemir.com